göldalı Köyü,irişti,Kars arpaçay göldalı köyü,Terekeme,karapapak,Kubilay şahin,Burhan Görken,kaz eti,çeçil peyniri,Çıldır Gölü
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Göldalı köyü için yapılmış Alternatif site
www.goldalikoyusitesi.tr.gg

Buradan Vimeoda bulunan videolarımızı izleyebilirsiniz...
Burhan Görken Video Burhan Görken Video

Siyasal Birikim Gazetesi
Mustafa Küpeli
Siyasal Birikim Siyasal Birikim

Siyasal Birikim 
Ulusal Haber Portalı
BİRİKİM BİRİKİM

Salih ŞAHİN'in  Kars´ta yayınlanan yerel gazetesi 
ÖLÇEK GAZETESİ ÖLÇEK GAZETESİ

Milliyet Gazetesi
MİLLİYET MİLLİYET

SERHAT 
BİRİKİM
SERHAT BİRİKİM SERHAT BİRİKİM

Arpaçay Kaymakamlığı
web Sitesi
ARPAÇAY ARPAÇAY

İnternet Haber sitesi
İnternet Haber İnternet Haber

Kafkas Haber Ajansı (KHA)
Kafkas Haber Ajansı Kafkas Haber Ajansı

ÇILDIR MANŞET

ÇILDIR HABER ÇILDIR HABER

Çeşitli Bilgiler Çeşitli BilgilerCanlıCanlı Yayın Yayın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@
Memurlar Memurlar

SİZDE İÇERİK GÖNDEREBİLİRSİNİZ

Sitemize içerik gönderebilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Bunun için kullanıcı adınız olarak ad ve soyadınız veya email adresiniz veya cep numaranızı kullanabilirsiniz.Üye girişi yaptıktan sonra üye menüden portal işlemlerine geliniz. Sonra buradan resimde görüldüğü gibi Ek İçerik Gönder menüsünü seçiniz.

 


Bundan sonra karşınıza Ek İçerik Gönderim Sayfası gelecektir. Bu sayfada önce Üst Sayfa Seçiniz yazan yerden sayfayı göndermek istediğimiz kategoriyi seçiyoruz. Biz şuan bir yemek tarifi gönderdiğimiz için yemek tarifleri kategorisinden et yemeklerini seçiyoruz. Yanlış seçildiği zaman sonradan düzeltme imkanı vardır.
Peşi sıra başlık ve kısa açıklama girilir.
Şimdi sırada editörü kullanma zamanı. Editör ile aynı Microsoft Word´e benzer. Hatta gelişmiş editör kanalıyla daha kaliteli ve mizanpajlı içerikler hazırlayabilirsiniz. İsterseniz buraya içeriği kendiniz girebilirsiniz isterseniz başka sitelerden yada Word den yapıştırabilirsiniz.
Ayrıca gelişmiş editör kanalıyla sayfa içerisine resim eklemesi yapmanız da mümkündür.
Bilgi giriş işlemi bittikten sonra İçerik Gönder tuşuna basarak içeriğinizi gönderebilirsiniz. İçerik gönderimi bittikten sonra site sizi normal sayfanın gösterim penceresine aktaracaktır. Buradan tekrar düzenleme yapmak veya içeriğe fotoğraf,video eklemek için sayfanın sağ üst köşesinde bulunan düzenle tuşuna basmanız gerekmektedir.Gelen sayfadan alta bazı tuşlar göreceksiniz. Bu tuşlardan Fotoğraf Gönder tuşu ile sayfaya fotoğraf eklemesi yapabilirsiniz. Bu fotoğraflar slayt şeklinde tam ekran gösterilecektir. Bu yüzden yüksek çözünürlüklü fotolar kullanabilirsiniz.
Fotoğraf Gönder tuşuna bastıktan sonra bir pencere açılacaktır. Bu pencereden ekle tuşuna basarak bilgisayarınızda veya telefonunuzdan fotoğrafları seçebileceğiniz bir ekran gelecektir.  Aynı anda klayeden CTRL tuşuna basılı tutarak birden fazla fotoğraf seçebilirsiniz. Seçilen fotolar hemen aktarılacak ve önizlemeleri gelecektir. Önizlemenin yanındaki başlık kutusuna fotoğrafın başlığını girip sonra yükle tuşuna basarsanız bu fotoğraflar içerik sayfasıyla ilişkilendirilecektir.Hepsi bu kadar basit. Sizde sitemize katkıdan bulunabilirsiniz.

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

Site Yönetimi: Burhan Görken , Kubilay Şahin
Göldalı Köyü Web Portalı http://www.goldalikoyu.com

Tam Ekran