göldalı Köyü,irişti,Kars arpaçay göldalı köyü,Terekeme,karapapak,Kubilay şahin,Burhan Görken,kaz eti,çeçil peyniri,Çıldır Gölü
Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Eklenti Kur
Radyo Radyo

Göldalı köyü için yapılmış Alternatif site
www.goldalikoyusitesi.tr.gg

Buradan Vimeoda bulunan videolarımızı izleyebilirsiniz...
Burhan Görken Video Burhan Görken Video

Siyasal Birikim Gazetesi
Mustafa Küpeli
Siyasal Birikim Siyasal Birikim

Siyasal Birikim 
Ulusal Haber Portalı
BİRİKİM BİRİKİM

Salih ŞAHİN'in  Kars´ta yayınlanan yerel gazetesi 
ÖLÇEK GAZETESİ ÖLÇEK GAZETESİ

Milliyet Gazetesi
MİLLİYET MİLLİYET

SERHAT 
BİRİKİM
SERHAT BİRİKİM SERHAT BİRİKİM

Arpaçay Kaymakamlığı
web Sitesi
ARPAÇAY ARPAÇAY

İnternet Haber sitesi
İnternet Haber İnternet Haber

Kafkas Haber Ajansı (KHA)
Kafkas Haber Ajansı Kafkas Haber Ajansı

ÇILDIR MANŞET

ÇILDIR HABER ÇILDIR HABER

Çeşitli Bilgiler Çeşitli BilgilerCanlıCanlı Yayın Yayın
SohbetSohbet Bölümü BölümüDolu dolu ve hoşça vakit geçirmek için
İletişimİletişim Formu Formuinfo@
Memurlar Memurlar

"Genel Mesajlar" kategorisine ait mesajlar listelenmektedir.
26 Kasım 2017

Hayat dediğiniz mücadelede yorgunluk olacak,açlık olacak,çaresizlik te olacak,mühim olan sabrı sırtından indirmeden emin adımlarla mücadele etmekte. Kişi varmak istediği hedeflerde elbet çıkmazlarla karşı karşıya kalacak ve elini tutması için uzatacağı birilerine çare diye umutlanacaktır,kişi vardır eli tutar kaldırır,kişi vardır takme vurur batırır... Öyleyse asl olan şudur, yürekli olduktan sonra siz uzattığınız ele değil uzatılan ele dikkat edin,gerisi mi yüreğiniz mangal olduktan sonra derdi veren dermanı da verir... Tüm köylülerimize selam ile...Kubilay ŞAHİN

11 Mart 2016

köyümüzün dernek lokalinin tadilat ve dekarasyon işleri tamamlanarak köylülerimizin hizmetine sunulmuştur. tüm köylülerimize hayırlı uğurlu olsun.tüm köylülerimizin düğün nişan sünnet kına gecesi asker eğlencesi mevlüt doğumgünü kutlaması vs tüm etkinliklerini yapmaya müsait ve yeterli masa sandaliye ve malzemeleri hizmetinizde dir. bu dernek lokalı tüm irişti halkına aittir. kimsenin kimseden bir farkı yoktur ve herkes eşittir. dernekle olan ilişkilerimizde şahısların hiçbir ayrıcalık ve önceliği yoktur. ayrıcalık ve öncelik tüm köylülerimizindir. 18 yıllık özlemimizin bitmiş olması önemlidir. allah bu yerin kazanılmasında yardımı katkısı emeği hizmeti olan köylülerimizin eksikliğini vermesin. hepsine minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

13 Ocak 2016

ÇOK DEĞERLİ DOSTUM,YAKINIM,CEMAL ABİMİN VEFATINI ÜZÜNTÜ İLE ÖĞRENMİŞ BULUNMAKTAYIM.ALLAH RAHMET EYLESİN, TÜM YAKINLARININ BAŞI SAĞ OLSUN.ALLAH SABIRLAR VERSİN.

FAHRETTİN SARI

25 Aralık 2014

Bursada hasta olan sabri şahinin eşine mevladan şafi ismiyle şifalar vermesini yüce mevladan niyaz ederim..rabbim dert verip derman aratmasın insallah..selam ve saygılarımla..

27 Ekim 2014

köyümüzün istanbul derneğinin lokal alımı için güzel bi birliktelik sağlanmış durumda. Tüm köylülerimizin yıllardır özlemi olan bu yerin alınmasında tüm köylülerimize büyük görev düşmektedir. fedakarlık yaparak kredi çekme konusunda köyümüzün değerli insanları büyük özveri göstermişlerdir.bizlerde bunların yanında olduğumuzu göstererek kişi başı belirlenen 1500 TL nin ödenmesine özen göstermek hepimiz için bir borçtur.Allah utandırmasın.

MESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMUMESAJ PANOSU - MESAJ GÖNDERİM FORMU
Mesajınız* :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 1000 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0117

Site Yönetimi: Burhan Görken , Kubilay Şahin
Göldalı Köyü Web Portalı http://www.goldalikoyu.com

Tam Ekran